• Chrípkové prázdniny 2

• Na základe vysokej chorobnosti a odporúčania RÚVZ Svidník v dňoch 21.12.-22.12.2022 (streda – štvrtok) prerušujeme výchovno-vzdelávací proces v našej škole (chrípkové prázdniny). Vyučovanie sa začne v pondelok 9.1.2023. Všetci stravníci v ŠJ Hrnčiarska sú po tieto 2 dni odhlásení z obedov. V prípade, že Vaše dieťa v ďalšie dni v novom roku nenastúpi do školy, prosím, individuálne ich odhláste z obedov.
            Rodičia detí do 11 rokov môžu v dňoch prerušenia vyučovania čerpať OČR a pod.

• Chrípkové prázdniny

• Na základe vysokej chorobnosti a odporúčania RÚVZ Svidník v dňoch 16.12.-19.12.2022 (piatok – pondelok) prerušujeme výchovno-vzdelávací proces v našej škole (chrípkové prázdniny). Vyučovanie sa začne v utorok 20.12.2022. Všetci stravníci v ŠJ Hrnčiarska sú po tieto 2 dni odhlásení z obedov. V prípade, že Vaše dieťa v ďalšie dni nenastúpi do školy, prosím, individuálne ich odhláste z obedov.
            Rodičia detí do 11 rokov môžu v dňoch prerušenia vyučovania čerpať OČR a pod.