• VÝBEROVÉ KONANIE

• Riaditeľka CZŠ sv. Petra a Pavla v Stropkove vyhlasuje výberové konanie na pozíciu pedagogického a odborného zamestnanca a pracovníka ekonomického oddelenia.

VÝBEROVÉ KONANIE

Riaditeľka Cirkevnej základnej školy sv. Petra a Pavla, Hrnčiarska 795/61, 091 01 Stropkov vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pozície s nástupom od 1.9.2023:

·         pracovník ekonomického oddelenia školy personalistika a mzdy,  na dobu určitú do 31.8.2024 s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú.

Požadované kvalifikačné predpoklady:

·         minimálne stredoškolské vzdelanie ekonomického zamerania,

·         ovládanie podvojného účtovníctva.

Osobné predpoklady:

·         organizačné schopnosti,

·         znalosť ekonomických právnych predpisov,

·         spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu,

·         bezúhonnosť,

·         zdravotná spôsobilosť.

Zoznam požadovaných dokladov:

·         písomná prihláška do výberového konania,

·         overené kópie dokladov o vzdelaní,

·         profesijný štruktúrovaný životopis,

·         čestné vyhlásenie o bezúhonnosti a zdravotnej spôsobilosti,

·         potvrdenie o prijatí sviatosti krstu alebo sviatosti manželstva (krstný list, prípadne cirkevný sobášny list nie starší ako 3 mesiace),

·         odporúčanie kňaza,

·         písomný súhlas uchádzača na použitie osobných údajov pre potreby výberového konania.

Platové podmienky budú určené podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Požadované doklady do výberového konania je potrebné zaslať doporučenou poštou na adresu školy (rozhodujúci je dátum doručenia pošty) alebo priniesť osobne s označením „Výberové konanie“ na sekretariát školy do 20.6.2023 do 16:00 hod. Výberové konanie sa uskutoční formou rozhovoru. Presný čas a miesto výberového konania bude písomne oznámené tým uchádzačom, ktorí spĺňajú kritériá výberového konania.

Stropkov 6.6.2023

Mgr. Mária Karašinská, riaditeľka školy

mariakarasinska@gmail.com, 0907 998 057

VÝBEROVÉ KONANIE

Riaditeľka Cirkevnej základnej školy sv. Petra a Pavla, Hrnčiarska 795/61, 091 01 Stropkov vyhlasuje výberové konanie na obsadenie nasledovných pozícií s nástupom od 1.9.2023:

• učiteľ druhého stupňa základnej školy, odbor matematika – chémia  – 1 pracovné miesto na dobu určitú do 31.8.2024 s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú,
            • odborný zamestnanec, školský psychológ – 1 pracovné miesto na dobu určitú do 31.8.2024.

Požadované kvalifikačné predpoklady:

• podľa zákona  č.  138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v súlade  s Vyhláškou  MŠ SR  č.  1/2020 Z.  z.,  ktorou  sa  ustanovujú  kvalifikačné  požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov v znení neskorších predpisov,
            • spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu,
            • bezúhonnosť,
            • zdravotná spôsobilosť,
            • ovládanie štátneho jazyka podľa § 17 zákona č. 138/2019 Z. z.,
            • praktický život podľa katolíckej viery a morálky,
            • schopnosť vychovávať v kresťanskom duchu, kreativita a pozitívny prístup k mládeži.

Zoznam požadovaných dokladov:

• písomná prihláška (žiadosť) do výberového konania,
            • overené kópie dokladov o vzdelaní,
            • profesijný štruktúrovaný životopis,
            • čestné vyhlásenie o bezúhonnosti a zdravotnej spôsobilosti,
            • potvrdenie o prijatí sviatosti krstu alebo sviatosti manželstva (krstný list, prípadne cirkevný sobášny list nie starší ako 3 mesiace),
            • odporúčanie kňaza,
            • písomný súhlas uchádzača na použitie osobných údajov pre potreby výberového konania.

Stropkov 6.6.2023

Mgr. Mária Karašinská, riaditeľka školy