• MILIÓN DETÍ SA MODLÍ RUŽENEC

• ... a my budeme pri tom... v stredu o 9:00... žiaci 2. stupňa v sanktuáriu, žiaci 1. stupňa v chráme sv. Cyrila a Metoda spolu so svojimi triednymi učiteľmi, asistentmi a pani vychovávateľkami.

PS: školská svätá omša v tento deň nebude

• FAREBNÝ MISIJNÝ TÝŽDEŇ

• Nikto nie je príliš mladý ani príliš malý na to, aby sa nemohol podieľať na poslaní kresťana - zdieľať Božiu lásku s celým svetom. Využime preto nastávajúci týždeň (16. - 20.10.2023) a vyjadrime FARBOU OBLEČENIA podporu ľuďom - osobitne deťom - na jednotlivých kontinentoch. Zahŕňme ich do svojich modlitieb, dobrých skutkov či obety a pripomeňme si tak, že patríme do celosvetovej Božej rodiny.

Súčasťou FAREBNÉHO TÝŽDŇA bude tiež MISIJNÝ KOLÁČ - zábavná a atraktívna pomoc chudobným v misijných krajinách. Dobrovoľníci napečú koláče (mafiny), ktoré ponúknu za dobrovoľný príspevok na pomoc misiám.

PS: Ak chceš niečo upiecť, prihlás sa u pani učiteľky Kasardovej, príp. v kancelárii školy u zástupcov.