• Testovanie 5 2022

• 18. mája 2022 o 8:00 hod. sa uskutoční celoslovenské testovanie žiakov 5. ročníka s cieľom získať objektívne informácie o výkone žiakov na konci 5. ročníka základnej školy, poskytnúť školám, decíznej sfére a širokej odbornej verejnosti spätnú väzbu a komplexnejší obraz o vedomostiach a zručnostiach žiakov z testovaných predmetov, ktorá napomôže pri skvalitňovaní vyučovania.

TESTOVACIE PREDMETY: matematika, slovenský jazyk a literatúra

TESTOVANÉ UČIVO: zodpovedá obsahu vzdelávania a výkonovým štandardom testovaných predmetov deklarovaných v Štátnom vzdelávacom programe pre 1. stupeň ZŠ a vzdelávacím štandardom 5. ročníka Štátneho vzdelávacieho programu pre 2. stupeň ZŠ

Žiaci musia byť v deň testovania (18.5.2022) v škole najmenej 15 minút pred začiatkom administrácie, t. j. o 7:45 hod.

HARMONOGRAM.pdf

• Zasadnutie rady školy

• Pozývam Vás na zasadnutie Rady školy pri CZŠ sv. Petra a Pavla Stropkov, ktoré sa uskutoční dňa 13. apríla 2022 (streda) o 15:30 hod. v zborovni školy s týmto programom:

1.    Otvorenie.
            2.    Výsledky hospodárenia školy za rok 2021.
            3.    Návrh rozpočtu školy na rok 2022.
            4.    Výročná správa rady školy za rok 2021.
            5.    Výsledky výchovno-vzdelávacej činnosti školy za 1. polrok šk. roku 2021/2022, mimoškolská činnosť.
            6.    Príprava a priebeh zápisu žiakov do 1. ročníka v školskom roku 2022/2023.
            7.    Rôzne, diskusia.
            8.    Uznesenie.