• BIELY DEŇ

• ... alebo OSLAVA ŽIVOTA od počatia sa u nás každoročne koná na sviatok Zvestovania Pána, kedy prebieha kampaň Fóra života DEŇ POČATÉHO DIEŤATA. Aj keď tento 22. ročník sme oslavovali komornejšie, no rovnako radostne sme vyjadrili podporu životu pripnutím si bielej stužky či bielou farbou oblečenia.

• Zbierka pre Ukrajinu - poďakovanie

• V prílohe si môžete prečítať ďakovný list prezidenta Charity na Ukrajine o. Petra Žarkovského, ktorý nás navštívil v piatok 18.3.2022. Odovzdali sme výťažok zbierky v sume 1150 € ktorú sme zorganizovali počas týždňa na škole. Ďakujeme mu ešte raz za povzbudivé slová a uisťujeme ho, že sme naďalej v modlitbách za mier v jeho krajine a na celom svete.

• PONOŽKOVÁ VÝZVA - ZAPOJ SA AJ TY!

• 21. marec (pondelok) - SVETOVÝ DEŇ DOWNOVHO SYNDRÓMU

Osláv spolu s nami ľudskú jedinečnosť a vyjadri svoje sympatie a podporu ľuďom s Downovým syndrómom obutím si ponožiek rôznych farieb či veľkostí.

• Zápis do 1. ročníka

• Na známosť sa všetkým dáva, celkom nová, čerstvá správa. Nadišiel ten správny čas a máme tu ZÁPIS zas.Vítaní ste u nás všetci, väčší aj vy maličkí, tešíme sa na tie vaše predškolácke tváričky.

• Novéna odovzdanosti

• Kde iní končia, my začíname... pozývame pokračovať v modlitbe Novény odovzdanosti za mier na Ukrajine a vo svete, za našich príbuzných a priateľov, ktorí žijú v tejto vojnou zmietanej krajine alebo sú inak zasiahnutí aktuálnymi udalosťami... Novénu pripravilo spoločenstvo učiteľov a žiakov Spojenej školy svätej Uršule v Bratislave a modlilo sa ju od 26. februára do 6. marca.

Odovzdajme celé dianie aj samých seba Pánovi Ježišovi s úplnou dôverou a bezvýhradne. Začíname v pondelok 7.marca.

Druhý deň deviatnika za Ukrajinu: Odpočívaj vo mne

#ukraine #prayforukraine

Tretí deň deviatnika: Držím vás v náručí#prayforukraine #ukraine

Piaty deň deviatnika: Buď vôľa Tvoja