• ČERVENÁ STREDA

• Už ZAJTRA (23.11.2022) je Červená streda, kedy si budeme pripomínať všetkých, ktorí sú vo svete prenasledovaní pre svoje náboženské presvedčenie. Vonkajším znakom tejto iniciatívy je okrem iného aj červené svetlo symbolizujúce krv trpiacich pre vieru.

PRIPOJTE SA k nám - MODLITBOU za prenasledovaných a OBLEČENÍM ČERVENÉHO OBLEČENIA už túto najbližšiu stredu.

• RIADITEĽSKÉ VOĽNO

• OZNAM (p. príloha)

Riaditeľka školy oznamuje, že poskytuje žiakom CZŠ RIADITEĽSKÉ VOĽNO dňa 18.11.2022 z dôvodu účasti pedagógov na Celodiecéznom metodickom dni v Košiciach.

Zároveň prosíme rodičov žiakov 1. - 5. roč. prihlásených do ŠKD o záväzné potvrdenie záujmu o umiestnenie svojho dieťaťa do ŠKD v daný deň - piatok 18.11.2022. (Nahláste, prosím, triednej pani učiteľke do 11.11.2022.)

• DEŇ SPOMIENKY NA NENARODENÉ DETI

• Zajtra je kľúčový deň kampane Sviečka za nenarodené deti. Darujme nenarodeným deťom tiché spomienky v nežnom plameni, zapáľme sviečky na cintorínoch, v domovoch alebo virtuálne a rozsvieťme 2. novembra Slovensko aj svet v spomienke na tieto drobné bytosti, ktoré nás opustili veľmi skoro. Vytvorme im symbolické miesta v našich srdciach a uctime si ich pamiatku.

Nezabudnite sledovať živý prenos udalosti Rozsvieťme Slovensko, rozsvieťme kostol, ktorý bude zverejnený zajtra tu. https://www.facebook.com/events/437656401851426.