• AKTUALITY V ŠKOLSTVE

• Na základe rozhodnutie ministra školstva, vedy, výskumu a športu v nadväznosti na uznesenie vlády SR sa s účinnosťou od 26.10.2020 do odvolania mimoriadne prerušuje školské vyučovanie v základných školách pre žiakov 5. – 9. ročníka a žiaci prechádzajú na dištančné vzdelávanie. Predpokladaný návrat do školy je v pondelok 30.11.2020. Dovtedy budú žiaci postupovať podľa upraveného rozvrhu online hodín, ktorý škola zverejní 26.10.2020.

Pre žiakov 1. – 4. ročníka prebieha vzdelávanie prezenčne v škole podľa riadneho rozvrhu a za dodržiavania všetkých doterajších nariadení a pokynov. V prevádzke pre týchto žiakov ostáva naďalej aj školský klub detí za rovnakých podmienok ako doteraz.

• Je ČAS darovať ČAS Bohu

• Spomaľte a tešte sa zo života. Keď kráčate prirýchlo, nielenže vám unikne obraz krajiny, ale ujde vám aj zmysel toho, kam kráčate a načo. (Eddie Cantor)

• OZNAM

• Riaditeľka CZŠ sv. Petra a Pavla Stropkov oznamuje, že z dôvodu prevencie šírenia ochorenia COVID-19 a na základe odporúčania RÚVZ vo Svidníku

pokračuje dištančná forma vzdelávania žiakov celej školy

aj v dňoch 12. – 16. októbra 2020.

S katolíckym pozdravom Mgr. Mária Karašinská, riaditeľka školy

• OZNAM

• Riaditeľka CZŠ sv. Petra a Pavla Stropkov Vám oznamuje, že z dôvodu prevencie šírenia ochorenia COVID-19 a na základe odporúčania RÚVZ vo Svidníku

prerušuje prezenčnú formu výchovno-vzdelávacieho procesu

a v dňoch 8. – 9. októbra 2020

prechádza na dištančnú formu vzdelávania žiakov celej školy.

O ďalšom postupe Vás budeme včas informovať.

S katolíckym pozdravom                                          Mgr. Mária Karašinská,