• OTVORENIE ŠKOLSKÉHO ROKA 2020/2021

• Riaditeľka CZŠ sv. Petra a Pavla Stropkov oznamuje,

že slávnostné otvorenie školského roka 2020/2021 sa uskutoční 2. septembra 2020 (streda).

Vzhľadom k protiepidemiologickým opatreniam bude prebiehať nasledovne:

• Žiaci 2. – 9. ročníka sa zídu vo svojich (kmeňových) triedach o 10:30 hod., kde si spolu s TU vypočujú slávnostný príhovor riaditeľky školy. Z uvedeného dôvodu je potrebné doniesť si prezuvky a visiaci zámok. Predpokladaný záver je o 11:30 hod.
            • Slávnostné otvorenie pre žiakov 1. ročníka bude v prípade priaznivého počasia prebiehať od 9:30 hod. v školskej záhrade za účasti zákonných zástupcov (môžu obaja rodičia s rúškami) a následne v triedach. V prípade dažďa sa uskutoční v triedach, kde dieťa môže sprevádzať len jeden zákonný zástupca           (s rúškom vstupuje dieťa aj rodič).

Všetci žiaci sú povinní pri vstupe do budovy školy odovzdať Zdravotný dotazník a vyhlásenie zákonného zástupcu pred začiatkom nového šk. roka 2020/2021 (priloha_c._4.pdf). Tlačivo je k dispozícii aj na sekretariáte CZŠ a vo vestibule školy.

VSTUP DO BUDOVY ŠKOLY BUDE MOŽNÝ LEN S RÚŠKOM

PO NEGATÍVNOM RANNOM FILTRI A ODOVZDANÍ priloha_c._4.pdf !!!

Činnosť ŠKD bude od štvrtka 3. septembra 2020. Ranné oddelenie ŠKD bude fungovať iba v nevyhnutných prípadoch od 7:00 hod. pre žiakov prihlásených do 2. septembra 2020  prostredníctvom prihlášky do ŠKD (Prihlaska_do_ranneho_oddelenia_SKD.pdf), ktorú dieťa odovzdá TU.

Stravovanie v ŠKJ bude od 3. septembra 2020. Je potrebné prihlásiť sa u vedúcej ŠKJ deň vopred (depozit 20€).

Prosím, pozorne si PREŠTUDUJTE VŠETKY ZVEREJNENÉ POKYNY Pokyny_pre_ZS_sept_2020(1).pdf a Pokyny_pre_ziakov_sept_2020.pdf k organizácii školy od 1.9.2020.

Teší sa na Vás kolektív pedagógov CZŠ sv. Petra a Pavla

• NOVÝ ŠKOLSKÝ ROK

• Nová výzva, nové opatrenia, ktoré si vyžadujú iba zodpovedný prístup a dodržiavanie... pre svoje dobro, pre svoje zdravie, pre zdravie ľudí v našom okolí, lebo koronavírus tu stále je a ešte tu aj dlho bude.

• Výberové konanie

• Riaditeľka CZŠ sv. Petra a Pavla v Stropkove informuje o výberovom konaní na následovné pracovné miesta:

- pedagogický asistent - 2,5 pracovné miesta (zastupovanie počas MD)

- vychovávateľ v ŠKD - 1 pracovné miesto

- učiteľ pre primárne vzdelávanie - 1 pracovné miesto

- učiteľ špeciálnej triedy pre žiakov s mentálnym postihnutím  - 1 pracovné miesto

Viac v prílohe

czs_vyberove_konanie_2020.pdf​​​​​​​